Rus Elçiyi vuran katilin ev arkadaşı Avukat Serkan Özkan’ın ilginç bağlantıları gün yüzüne çıkmaya başladı. Av. Serkan Özkan olaydan sonra gözaltına alınmış ortağı olduğu PGS hukuk bürosu mühürlenmişti. Hürriyette çıkan habere göre Mevlüt Mert Altıntaş’ın Nurettin Yıldız’ın sohbetinde tanıştığı polis arkadaşı Sercan nikahlandığı içinde avukat Serkan Özkan ile kalmaya başladığı belirtiliyordu.

Avukat Serkan Özkan’ın ortağı olduğu PGS hukuk bürosunun sahiplerinin  15 Temmuz darbe girişimine karşı yoğun mücadele verdikleri ortaya çıktı. Aynı zamanda Kırıkkaleliler derneği başkanı olan Serkan  Özkan’ın ortağı Abdullah Polat 15 Temmuz gecesinde neler yaptıklarını bir TV programında anlatmıştı.

Aşağıdaki resimde Katilin ev arkadaşı Serkan Özkan’ın ortağı Abdullah Polat Erdoğan’ın Başdanışmanı Hamza Yerlikaya ile fotoğrafı görülüyor.

SERKANÖZKANİşte mühürlenen PGS hukuk bürosunun web sayfası:

http://www.pgshukuk.com/index.html

Bı bilgi katil Mert Altıntaş’ın AKP çevresinden biri olduğu gerçeğini bir defa daha ortaya çıkardı. Şimdi soru şu o polis devlet ile içli dışlı PGS hukuk bürosunun ortağı avukatı nerden nasıl buldu, nasıl arkadaş oldular?

İşte PGS hukuk bürosunun ortaklarından AKP ile içli dışlı Av. Abdullah Polat’ın resimleri. PGS hukuk bürosu yukarıda sorduğumuz soruya yanıt verirse seve seve yayınlamaya hazırız.

DernakBaikanıElitasDernekBaşkanıİçişleriBakanı

PGSHukuk

 

Buraya kadar gelmişken…

…Size bağımsız gazeteciliğe, özgürlüğe, ve dik duruşa, küçük bir iyilik yapar mısınız diye sormak istiyoruz? Her gün daha fazla kişi Yeni Yön’ü okuyor, ancak bu haberlerin size ulaşması öncelikle cesaret, sonra emek, sonra da özveri gerektiriyor. Editörlerimiz diğer işlerinden ayırdıkları zamanda Yeni Yön’e katkı sunmaya çalışıyorlar. Reklam gelirimiz Google reklamlarıyla sınırlı ve o da oldukça kısıtlı. Diğer haber siteleri gibi arkamızda holding gücü, etnik veya mezhepsel kitle desteği, parti yardımı da yok. Sadece ve sadece siz okurlarımız ve cesaretimiz ve özverimiz var. Bir de bitmez tükenmez, inadımız, gazeteciliğe ve hakikati anlatmaya adanmış inadımız...

Bu yayınların devam etmesi için bütçenize uygun katkı bekliyoruz. Yardımlarınız için çok teşekkürler...