Redhack’in hacklediği Damat’ın emial kutusundan Emre Uslu twiti çıktı. Damat Albayrak ilginç bir  şekilde Emre Uslu’nun emailini Erdoğan ailesinin diğer üyelerine, Esra ve Sümeyye Erdoğan’a gönderdiği görülüyor.

Emre Uslu AKP’nin Taraf’a yönelik operasyonuna tepki gösterdiği twitinde, Ahmet Altan ve Yasemin Çongar’ın gidişine üzüldüğünü ama buna sevinenlerin yanıldığını gösteren bir twit atmıştı.

Erdoğan ailesinin Emre Uslu’nun bu twitine neden özel ilgi gösterdiği merak ediliyor..

EusluDamat

Buraya kadar gelmişken…

…Size bağımsız gazeteciliğe, özgürlüğe, ve dik duruşa, küçük bir iyilik yapar mısınız diye sormak istiyoruz? Her gün daha fazla kişi Yeni Yön’ü okuyor, ancak bu haberlerin size ulaşması öncelikle cesaret, sonra emek, sonra da özveri gerektiriyor. Editörlerimiz diğer işlerinden ayırdıkları zamanda Yeni Yön’e katkı sunmaya çalışıyorlar. Reklam gelirimiz Google reklamlarıyla sınırlı ve o da oldukça kısıtlı. Diğer haber siteleri gibi arkamızda holding gücü, etnik veya mezhepsel kitle desteği, parti yardımı da yok. Sadece ve sadece siz okurlarımız ve cesaretimiz ve özverimiz var. Bir de bitmez tükenmez, inadımız, gazeteciliğe ve hakikati anlatmaya adanmış inadımız...

Bu yayınların devam etmesi için bütçenize uygun katkı bekliyoruz. Yardımlarınız için çok teşekkürler...